EN
PL
 
News
 
Pół roku istnienia projektu Sunwell
przez MrCulé, 19/05/17

Ostatnio dzieje się u nas bardzo dużo! 


Dołączenie zespołu Aurory jest wspaniałą wiadomością, jednak nie możemy zapominać, że naszemu projektowi stuknęło już pół roku!


Z tej okazji mamy dla Was szereg atrakcji, z nagrodami rzeczowymi do wygrania włącznie!


Więcej informacji na temat planu naszego weekendu znajdziecie tutaj: http://bit.ly/2pLIpl2


Dziękujemy, że jesteście z nami! 


 
Dołączenie zespołu Aurora
przez MrCulé, 17/05/17

Projekt Sunwell został zdecydownie wzmocniony! To wspaniały dzień dla projektu, który maluje przyszłość jeszcze bardziej optymistycznie niż miało to miejsce do tej pory! 


Więcej informacji: http://bit.ly/2pU4XLN


 
Życzenia Wielkanocne!
przez MrCulé, 14/04/17

Święta już w trakcie, zarówno na Sunwellu jak i powoli w naszych domach, tak więc chcielibyśmy złożyć Wam Wielkanocne życzenia!


Życzymy Wam przede wszystkim tego, abyście te święta spędzili w rodzinnej i co najważniejsze spokojnej atmosferze. Życzymy odpoczynku, gdyż ostatnia prosta przed wakacjami obfituje w ważne wydarzenia dla wielu z Was; zwłaszcza dla uczniów klas maturalnych. Pamiętajcie o swoich celach i róbcie wszystko, aby je zrealizować. Na koniec życzymy Wam tego, abyście nie żałowali swoich decyzji i żyli w poczuciu satysfakcji.


Wszystkiego dobrego całej społeczności skupionej wokół Sunwella! Dziękujemy za Wasze zaufanie i jednocześnie obiecujemy dalszą ciężką pracę, aby rozwijać nasz wspólny projekt!


Do zobaczenia w grze!


Administracja projektu Sunwell


 
Bazar
przez MrCulé, 03/04/17

Złożonych obietnic staramy się dotrzymywać, dlatego oddajemy w ręcę graczy nowe i autorskie narzędzie jakim jest bazar


Bazar umożliwia wymianę punktów premium na złoto i na odwrót. Został on wbudowany w emulator gry, oznacza to, że wszystkie operacje są dokonywane przez graczy w grze; a nie na stronie internetowej. Podkreślamy, że wymiana dóbr w ramach bazaru mają charakter zamknięty tj. złoto i punkty premium przechodzą z rąk do rąk graczy, nie pochodza z systemu. Takie rozwiązanie zapewnia zachowanie równowagi gospodarki na serwerze.


Pełny opis działania bazaru znajduje się tutaj: http://bit.ly/2nNnmw3


Oczywiście nie spoczywamy na laurach i już pracujemy nad kolejnymi usprawnieniami! 


 
Zmiana exp rate ze względu na sytuację serwera Hellground
przez MrCulé, 21/03/17

Ze względu na zamknięcie serwera Hellground po raz kolejny wyciągamy pomocną dłoń w kierunku polskiego community prywatnych serwerów WoW. 


Jeżeli gracze Hellgrounda chcą rozpocząć u nas swoją przygodę, to serdecznie zapraszamy! Mnożnik doświadczenia przez cały obecny tydzień będzie wynosił x2 dla wszystkich! 


Załóżcie konto i cieszcie się grą! Możecie na nas liczyć! 


 
Feronis
Up: 13g. 1m. 19s.  |  Graczy: 874
set realmlist logon.sunwell.pl