EN
PL
 
News
 
Mikołajki
przez MrCulé, 06/12/16

Drodzy gracze! 


Z okazji mikołajek zdecydowaliśmy się podarować każdemu graczowi 30 punktów vote, które możecie wydać na cokolwiek chcecie w naszym sklepie. 


Życzymy Wam miłego dnia! 


 
Double XP Weekend
przez Raphael, 25/11/16

W piątek 25 listopada o godzinie 18 rozpoczyna sie event "Double XP Weekend".


 
Update
przez Raphael, 18/11/16

Serwer w nocy z dnia 18 na 19 listopada będzie offline z godzinnym wyprzedzeniem. Zmiany w core, wgranie nowych mmap, update world i reszty fixów.


 
Problemy z połączeniem
przez Raphael, 18/11/16

Osoby mające problem z zalogowaniem się na serwer prosimy o zmianę realmlistu
 
set realmlist logon.sunwell.pl
na
set realmlist 138.201.203.92
 
Trwają prace optymalizacyjne, oraz przygotowanie do bezproblemowego przejścia z dużym update.

Rejestracja kont zostanie włączona maksymalnie do godz. 16. 
Tymczasowa baza danych
przez MrCulé, 14/11/16

Chcielibyśmy poinformować, że obecna baza danych to tylko tymczasowa baza. Jeżeli jakieś questy lub mechaniki gry nie działają prawidłowo, prosimy się nie martwić i nie zniechęcać do gry.


Jutro lub pojutrze zaimplementujemy dużo lepszą bazę, ze wszystkimi fixami, które wyniknęły z BETA testów. Niestety nie zdołamy zrobić wszystkiego w jeden dzień.


Dziękujemy za Waszą cierpliwość i przepraszamy za wszelkie niedogodności. 


 
Tymczasowa przerwa w możliwości rejestracji konta
przez MrCulé, 08/11/16

Z powodu prac technicznych mających na celu zabezpieczenie systemu na linii serwer-strona, rejestracja dziś od godziny 22:00 będzie wyłączona. 

Prace nie powinny potrwać dłużej niż do rana. 


 
Wyniki rekrutacji
przez Crysis, 25/10/16

Chcielibyśmy z przyjemnością ogłosić, że pierwsza oficjalna rekrutacja na stanowiska Moderatora Gry i Moderatora Forum została zakończona.

Otrzymaliśmy ponad setkę zgłoszeń, w tym na stanowiska Web Developera i Developera i nie ukrywamy, że wybór był ciężki. Dziękujemy wszystkim, którzy wykazali chęć pomocy w budowaniu Sunwella na nowo.


Wszyscy kandydaci, którym tym razem się nie udało - nie przejmujcie się. Drzwi nie są przed Wami zamknięte, w przyszłości z pewnością pojawi się kolejny nabór. Jednocześnie przypominamy, że wciąż przyjmujemy zgłoszenia na stanowiska Web Developera i Developera.


Przyjęliśmy 9 Moderatorów Gry i 2 Moderatorów Forum:

Stevens

Rethil

Seraphim

Risenqt

Makaka

Valantain

Vader

Aezyn

Vadren

Hooraga (Moderator Forum)

Ellynd (Moderator Forum)


Nie mamy wątpliwości, że nowo przyjęci członkowie ekipy spełnią swoje zadanie i będą dla Was nieocenionym wsparciem.

Pozdrawiamy,
Zespół Sunwell Project.


 
Rekrutacja do Sunwell Team
przez MrCulé, 17/10/16

OFICJALNIE!

Rekrutacja do Sunwell Team została rozpoczęta!

Wszystko co musicie zrobić to wysłać wiadomość na adres: [email protected] i zamieścić w niej odpowiedzi na następujące pytania:


1. Wiek:
2. Jak długo grasz/grałeś w WoW'a i gdzie:
3. Stanowisko na jakie aplikujesz(Developer, Web Developer, Moderatory Gry):
4: Jakie twoje umiejętności mogą nas zainteresować:
5. Dlaczego chcesz do nas dołączyć:
 
W temacie wiadomości w zależności od stanowiska na jakie aplikujecie, dodajcie następujące dopiski:

Moderator - [MOD]
Developer - [DEV]
Web Developer - [WWW]


Razem zbudujemy najlepszy prywatny serwer Wrath of the Lich King w Europie! Zapraszamy do naszej załogi!
 
Zespół Sunwell Project

 


 
Ankieta
przez staff, 11/10/16

Jakiś czas temu obiecaliśmy przeprowadzanie ankiety na temat preferencji graczy związanych z customizacjami na serwerze oraz jego statutem.


Słowa dotrzymujemy i zapraszamy do wyrażenia swojego zdania: goo.gl/wN9MVg

 

Do wypełnienia ankiety koniecznie jest posiadanie konta na Google - ankietę można wypełnić tylko raz.


 
Beta Testy
przez Crysis, 07/10/16

Witam

Rozpoczynamy nabór do grupy beta testerów!
Potrzebujemy około 150 osób, które pomogą nam przetestować nasz nowy serwer i wychwycić te aspekty gry, które wymagają jeszcze poprawy.

Wszelkie zgłoszenia proszę wysyłać na adres: [email protected]

W nadesłanych wiadomościach napiszcie dlaczego to Wy powinniście testować serwer oraz tym samym postawić na nim pierwsze wirtualne korki. Liczymy na Waszą kreatywność w pisaniu zgłoszeń oraz przedstawienie rzeczywistej wiedzy i umiejętności przydatnych w testowaniu.

Szczególnie prosimy, abyście zamieścili:

- Login konta + klasa, rasa, spec i nick postaci w grze

- Wasz staż w grze
- Wiek
- Powód dlaczego chcielibyście podjąc się testów
- Doświadczenie związane z wyszukiwaniem błędów; np. jako Bugtracker


Osoby, które chcą wziąć udział w rekrutacji dodatkowo proszone są o polubienie oraz udostępnienie tego wydarzenia: TUTAJ

Pozdrawiamy,
Zespół Sunwell Project 
Serwer Discord
przez Crysis, 01/10/16

Z dniem dzisiejszym dostępny jest nasz serwer Discord. Będzie on jednym z głównych sposobów kontaktu z Administracją, zachęcamy również gildie do korzystania z komunikatora.

Tutorial opisujący, jak do niego dołączyć znajdziecie na naszym forum http://sunwell.pl/forum/viewtopic.php?f=2&t=221


 
Trudna decyzja
przez Crysis, 11/09/16

Drodzy gracze.

Ostatnie wydarzenia oraz upadek serwera Theatre of Dreams sprawiły, iż musieliśmy przemyśleć nasze plany oraz to, czego właściwie potrzebujecie i czego chcecie. Sunwell.pl był - podobnie jak ToD - polskim serwerem. Po upadku tych dwóch, polska społeczność graczy WotLK nie miała właściwie swojego miejsca wśród prywatnych serwerów. Nasi gracze przenieśli się na ToD, gdy ten został reaktywowany i nawet jeśli mienił się on międzynarodowym, to wszyscy wiemy jak było naprawdę.


Podjęliśmy więc trudną decyzję - Sunwell.pl pozostanie polskim serwerem. Nie jesteśmy w stanie zapobiec ~90% przewagi Polaków i, mówiąc szczerze, wcale nie chcemy.


Chcielibyśmy jednocześnie oficjalnie ogłosić, iż rejestracja na portalu została otwarta. Zachęcamy do zakładania kont na stronie, by jednoczesnie uzyskać dostęp do forum.

Pozdrawiamy,
Sunwell Team.


 
Witamy
przez staff, 21/08/16

Dość długi czas nie odpowiadaliśmy konkretnie na Wasze pytanie odnośnie startu serwera. Czekaliśmy z tą wiadomością aż do ukończenia prac nad reaktywowaniem strony. Udało nam się zrekonstruować stronę z większością jej dawnych elementów. Od dziś możecie zobaczyć również jakie zmiany wprowadzane są w changelogu - pobieranego bezpośrednio z repo.

 

Zaraz, zaraz...

 

Pamiętacie jakie emocje i oczekiwania były na datę wprowadzenia dodatku Wrath of the Lich King? Sami pamiętamy te nieprzespane noce wypatrując oficjalnej daty premiery: 13 listopada 2008. Te nieprzespane noce, fascynacja nowym kontynentem, nową klasą. W tym roku minie już 8 lat od czasu kiedy po raz pierwszy mogliśmy przekroczyć ziemie Northrend. Dlatego też właśnie tę datę 13 listopada wybraliśmy jako oficjalny start naszego serwera.

 

Dlaczego tak długo? Chcemy upamiętnić 8 lat tego wspaniałego dodatku, 8lat gdzie fani nie opuszczali go i zostawali na serwerach takich jak nasz. Dodatkowo czas oczekiwania na serwer, pozwoli nam dokładnie przetestować wszystkie konfiguracje, modyfikacje emulatora. Przez ten czas będziemy prowadzić testy serwera na: ddos, obciążenia, cheaty. Chcemy aby rozgrywka u Nas dała Wam choć w połowie te same emocje co start na serwerach 13 listopada 2008 roku. Naszą ekipę nie będą przedstawiać nicki, a to jak działa nasz serwer. Zapewne znajdziecie parę znajomych osób z poprzedniej edycji Sunwell'a.

 

Podsumowując startujemy 13 listopada 2016 roku. Serwer będzie x1 progressywny. Tak więc zaczynamy tak jak zaczynaliśmy grać 8 lat temu. Specjalny system progressu, który zarządza dostępnymi spawnami, dostępnością lootu, vendorami - automatyzuje rozgrywkę i minimalizuje możliwość popełnienia błędów. Aktualnie zakładanie kont jest zablokowane, wraz z forum zostanie włączone.

 

Pozdrawiamy,

Sunwell Team 
Feronis
Up: 3g. 12m. 9s.  |  Graczy: 87
set realmlist logon.sunwell.pl