PvE season has started, but PvP season is yet to begin!

The gladiators have their season open in two days. Today is the last arena point flush and tomorrow closing of PvP leaderboard!

Comments (0) by Raphael on 2017/09/14

The Online counter pointed at 2100 players online at the evening! The clip from new content launch can be viewed here: https://youtu.be/uVGyJFees_4 

We'd also like if you'd subscribe us on our YouTube channel! 

Comments (0) by Raphael on 2017/09/14

As you see, the clock is ticking. There's 2 days before opening of Trial of the Crusader. We were working quite a long time on this raid, you could check every fix yourself thanks to that the raid, without loot, was available on the main realm.

We remind you about our forum thread about the new PvP season: http://bit.ly/2x4LCig (you need to have a forum account).

Comments (0) by Raphael on 2017/09/12

W naszym changelogu pojawiła się kolejna porcja zmian! Highlord Kruul ma nowe ścieżki, Bazar i Slave Market są wtopione doskonale w świat Azeroth i oczywiście poprawki klasowe oraz poprawki do Trial of the Champion. Prace nad Trial of the Crusader idą pełną parą, co zobaczyć można w changelogu.

Pozdrawiamy i życzymy miłej gry.

Comments (0) by Raphael on 2017/08/09

Kolejna paczka poprawek w changelogu. Znajdziecie w niej poprawki związane z pvp jak i zmiany w kontekście nadchodzącego contentu Call of Crusade. Cała paczka w zakładce changelog.

Pozdrawiamy.

Comments (0) by Raphael on 2017/08/03

Już jutro otworzymy dla Was Trial of the Champion, natomiast 13 września czeka nas wypuszczenie oczekiwanego przez wszystkich contentu Call of Crusade. Wraz z nim do boju ruszą gladiatorzy, którzy rozpoczną sezon Relentless. Pełna rozpiska wypuszczenia nowego contentu: http://bit.ly/2weomKZ (wymagane konto na forum).Comments (4) by Raphael on 2017/07/31

Turniej odbędzie się 6 sierpnia od godziny 14:00. Absolutnie wszystkie informacje znajdziecie tutaj: ➡➡http://bit.ly/2ttut19 (wymagane jest konto na forum). Szukamy komentatorów do #SunwellTV!

Comments (0) by Raphael on 2017/07/20

Do changeloga właśnie wjechała paczka poprawek, w której znajdziecie między innymi wiele zmian w kontekście nadchodzącego contentu Call of Crusade. Zapraszamy do zapoznania się z całą paczką.

Pozdrawiamy

Comments (0) by Raphael on 2017/07/19

Jakiś czas temu (będzie już pewno z pół roku) obiecaliśmy, że dołożymy wszelkich starań, aby projekt Sunwell zyskał nową stronę internetową. Obietnicę jak sami widzicie udało nam się zrealizować, dzięki ciężkiej pracy i Waszym wsparciu.

Nowa strona internetowa będzie cały czas optymalizowana, obecnie zmianie uległ front-end tj. szata graficzna jak i częściowo został zmodyfikowany obecny cms, jednak po wakacjach mamy plan wymienić również back-end czyli silnik, na którym pracuje strona i dopiero wtedy odczujecie w 100% powiew świeżości. Na forum możecie zgłaszać sugestie dotyczące nowej strony, mamy nadzieje, że Wam się podoba!

Comments (6) by Raphael on 2017/07/02

Ostatnio dzieje się u nas bardzo dużo! 

Dołączenie zespołu Aurory jest wspaniałą wiadomością, jednak nie możemy zapominać, że naszemu projektowi stuknęło już pół roku!

Z tej okazji mamy dla Was szereg atrakcji, z nagrodami rzeczowymi do wygrania włącznie!

Więcej informacji na temat planu naszego weekendu znajdziecie tutaj: http://bit.ly/2pLIpl2


Dziękujemy, że jesteście z nami! 

Comments (1) by MrCulé on 2017/05/19

Projekt Sunwell został zdecydownie wzmocniony! To wspaniały dzień dla projektu, który maluje przyszłość jeszcze bardziej optymistycznie niż miało to miejsce do tej pory! 

Więcej informacji: http://bit.ly/2pU4XLN

Comments (0) by MrCulé on 2017/05/17

Święta już w trakcie, zarówno na Sunwellu jak i powoli w naszych domach, tak więc chcielibyśmy złożyć Wam Wielkanocne życzenia!


Życzymy Wam przede wszystkim tego, abyście te święta spędzili w rodzinnej i co najważniejsze spokojnej atmosferze. Życzymy odpoczynku, gdyż ostatnia prosta przed wakacjami obfituje w ważne wydarzenia dla wielu z Was; zwłaszcza dla uczniów klas maturalnych. Pamiętajcie o swoich celach i róbcie wszystko, aby je zrealizować. Na koniec życzymy Wam tego, abyście nie żałowali swoich decyzji i żyli w poczuciu satysfakcji.


Wszystkiego dobrego całej społeczności skupionej wokół Sunwella! Dziękujemy za Wasze zaufanie i jednocześnie obiecujemy dalszą ciężką pracę, aby rozwijać nasz wspólny projekt!


Do zobaczenia w grze!


Administracja projektu Sunwell

Comments (0) by MrCulé on 2017/04/14

Złożonych obietnic staramy się dotrzymywać, dlatego oddajemy w ręcę graczy nowe i autorskie narzędzie jakim jest bazar


Bazar umożliwia wymianę punktów premium na złoto i na odwrót. Został on wbudowany w emulator gry, oznacza to, że wszystkie operacje są dokonywane przez graczy w grze; a nie na stronie internetowej. Podkreślamy, że wymiana dóbr w ramach bazaru mają charakter zamknięty tj. złoto i punkty premium przechodzą z rąk do rąk graczy, nie pochodza z systemu. Takie rozwiązanie zapewnia zachowanie równowagi gospodarki na serwerze.


Pełny opis działania bazaru znajduje się tutaj: http://bit.ly/2nNnmw3


Oczywiście nie spoczywamy na laurach i już pracujemy nad kolejnymi usprawnieniami! 

Comments (0) by MrCulé on 2017/04/03

Dear gamers!


We are aware of situation Hellground's players and we have just decided to change the rate experience for the whole following week; 7 long days with x2 rate!


Our server is mainly Polish, but if you look for a safe place to play you can count on us! Just make an account and enjoy the game.

Comments (0) by MrCulé on 2017/03/21

As the season finally comes to an end, we want present to you criteria of granting rewards for arena picks.


More information: https://goo.gl/hq6nfA

Comments (0) by MrCulé on 2017/02/18