Premium

- Czym konkretnie jest tzw. 'PP' ?

 

PP, a konkretnie Punkty Premium, są specjalną i autorską walutą dostępna na naszym projekcie. Dzięki Punktom Premium każdy z Was ma możliwość zakupu naszych autorskich usług, które zostały stworzone przez naszych deweloperów.  Nie oferujemy sprzedaży innych przedmiotów niż zostały w/w.

 

Punkty premium są naszą autorską walutą, dlatego każdy ma możliwość ich dobrowolnego zakupu dla swoich potrzeb. Warto dodać, iż każdy zakup PP generuje dodatkowo możliwość zatrudnienia większej ilości osób odpowiedzialnych za strone techczniczną naszego projektu.

 

- W jaki sposób zdobyć PP?

 

Punkty Premium można zakupić za pomocą w pełni zautomatyzowanego systemu, który jest dostępny w panelu konta. Wszyscy, którzy posiadają zarejestrowane konto na naszym projekcie, mogą zalogować się na stronie, używając loginu i hasła wybranego podczas rejestracji konta.

 

Aktualnie oferujemy jeden sposób na pozyskanie PP:

 

1. PayPal

 

Kwoty przelewów oraz ilość PP jaką uzyskasz za dany przelew są rozpisane w Panelu. Wybierasz interesującą Cię opcję i klikasz w odpowiadający jej odnośnik. Następnie postępujesz zgodnie z instrukcją. Pamiętaj: postępuj zgodnie z instrukcją. System po weryfikacji i odpowiedzi z serwisu automatycznie dodaje PP.

 

Przelewy obsługuje paypal.com.

 

- Opis oferowanych usług

 

Nasze autorskie usługi o których tutaj mowa, to implementacje kodu źródłowego napisanego przez naszych deweloperów, który ułatawia każdemu z Was zaosczędzić czas podczas korzystania z naszego projektu. Nasze usługi są przypisywane do konta, a więc działają niezależnie od wyboru postaci.

 

Usługi dzielimy na 2 główne grupy: pasywne - działają bez ingerencji użytkownika, oraz aktywne - korzysta się z nich za pomocą specjalnych komend. Usługi można swobodnie dodać do konta wchodząc w panel użytkownika. W nawiasach, obok nazwy, podane są ceny i czas aktywności usługi. Jeśli w trakcie dodawania przywileju jest on już aktywny na koncie, to do pozostałego czasu zostanie dodana wykupiona ilość dni. Przed korzystaniem wyloguj się z konta!

 

- Dokładniejszy opis dostępnych usług:


Teleport: usługa aktywna; umożliwia teleport w wybrane miejsce. Szczegółowy opis znajduje się tutaj.

No Resurrection Sickness: usługa pasywna; brak choroby pośmiertelnej.

EXP BOOST: usługa pasywna; doświadczenie uzyskane w grze jest podwajane. Exp boost i status rested (niebieski pasek expa) to dwie różne i niezależne rzeczy!

No Durability Loss: usługa pasywna; Twoje itemy nie ulegają zniszczeniu, tzn. durability itemów nie spada podczas używania/śmierci.

Instant Flight Paths: usługa pasywna; przelot gryfem / wiverną jest natychmiastowy.

 

Reklamacje

 

Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za błędy użytkownika i/lub niestosowanie się do poleceń. Jeśli wszystko wykonałeś zgodnie z instrukcją, a mimo to wystąpiły jakieś problemy - napisz na adres raphael@sunwell.pl ze szczegółowym opisem problemu. Maile bez wszystkich niezbędnych informacji (login, nazwa postaci, REALM, ewentualnie kod transakcji) będą ignorowane.